RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3233933 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3233933 Gasket Bumper 57 3/8 Inch for Refrigeration Units
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3233933 |
| Manufacturer Part # | 3233933 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 57.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3233933 Gasket Bumper 57 3/8