RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3233914 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3233914 37 5/8 Inch Track Top Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3233914 |
| Manufacturer Part # | 3233914 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3233914 Track Top 37 5/8 Pike