RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3233905 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3233905 6 Inch Track Bottom 46 15/16 Inch Durable Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3233905 |
| Manufacturer Part # | 3233905 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 48" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3233905 Track Bottom 46 15/16