RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 323305 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 323305 3.1 Inch Angle Doorstop Impact Absorber Commercial Bumper
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 323305 |
| Manufacturer Part # | 323305 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 323305 Angle Doorstop/bumper Dm T/tc
