RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 32322 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 32322 OEM Lid Two-Piece Design for Food Prep Commercial Use
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 32322 |
| Manufacturer Part # | 32322 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 32322 2 Pc. Lid