RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 32297070500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 32297070500 1/2 Inch D Rubber Suction Foot Grey with Stud
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 32297070500 |
| Manufacturer Part # | 32297070500 |
| Height | 0.31" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 32297070500 Suction Foot Grey 5/16" H X 1" Dia, (stud Size 1/2" D X 1/4" Long Rubber Suction Cup, Hamilton Beach 908 909 938 939
