RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 322685-01 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 322685-01 Check Valve Spring for Hoshizaki Refrigeration Systems
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 322685-01 |
| Manufacturer Part # | 322685-01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 322685-01 Check Valve Spring, Hoshizaki Cf1a-fs Cr1a-fs Km-1300maf Km-1300mah, Km-1300mrf Km-1300mrh Km-1300mwf Km-1300mwh Km-1340mah, Km-1340mrh Km-1340mwh Km-1600mre, Km-1600mre3 Km-1600mrf, Km-1600mrf3 Km-1600mrh Km-1600mrh3 Km-1600sre, Km-1600sre3 Km-1600swe Km-1600swe3 Km-1601mrh, Km-1601mrh3 Km-2400srb3 Km1300mah Km1340mrh Km1601mrh, Km1601mrh3
