Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn -32268-1000 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -32268-1000 1.5 Inch Rubber Pack Of 2 Faucet Seal Kit
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -32268-1000 |
| Manufacturer Part # | -32268-1000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -32268-1000 Faucet Seal Kit Rubber Pack Of 2, Bunn Cds-3 Ultra-2
