FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 322372 3.3 Inch OEM Manifold for Fluid Distribution
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 322372 |
| Manufacturer Part # | 322372 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 26.8" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 322372 Manifold Fr Kl44 97