RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund 32216 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund 32216 12 Inch Tong Flat Grip Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | 32216 |
| Manufacturer Part # | 32216 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund 32216 Tong Ss 12" Flat Grip Ta Fat
