RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 322-60073-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 322-60073-00 10 inch Coil Evaporator 34 Inch Milk Cool Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 322-60073-00 |
| Manufacturer Part # | 322-60073-00 |
| Height | 6.45" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 4.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 322-60073-00 Coil Evaporator 34in Milk Cool
