FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 322-60058-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 322-60058-00 Coil Evaporator 15 Inch Copper Refrigeration
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 322-60058-00 |
| Manufacturer Part # | 322-60058-00 |
| Height | 8" |
| Width | 15" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 322-60058-00 Coil Evap 6x8x16