FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 322-09563-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 322-09563-00 7 Inch Aluminum Evaporator Coil with Air-Cooled Design
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 322-09563-00 |
| Manufacturer Part # | 322-09563-00 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 322-09563-00 Evaporator Coil 6x8x22 5/8 (fr)