RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 321969 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 321969 18 Inch Welded Steel Refuse Basket with Corrosion-Resistant Finish
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 321969 |
| Manufacturer Part # | 321969 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 321969 Refuse Basket Weld B4 Nuccw