RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32190.1 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 32190.1 7 1/4 Inch Clear Plastic Hopper with Part #190-1219
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32190.1 |
| Manufacturer Part # | 32190.1 |
| Height | 17" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 5.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32190.1 Color Clear, Material Plastic, Length 15 13/16", 402 Mm, Width 7 1/4", 184 Mm, Height 12 3/4", 349 Mm, Inner Diameter 178 Mm, 7" Opening In The Back, Includes # 190-1219, Thickness 1/8", 3 Mm
