RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 32113 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 32113 OEM Hi Limit 250 Deg. Thermostat for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 32113 |
| Manufacturer Part # | 32113 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 32113 Hi Limit(250 Deg.)
