RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32106.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 32106.1 7 Inch Stainless Steel Auger Hopper Mechanical Ingredient Feeding
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32106.1 |
| Manufacturer Part # | 32106.1 |
| Height | 6.9" |
| Width | 7" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32106.1 Auger Hopper Ultra
