- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubbell 320P4W Plug 4.2 Inch Electric OEM Durable Power Connector
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 320P4W |
| Manufacturer Part # | 320P4W |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 320P4W Plug 2p3w20a125vac
