RestaurantSupply.com is your trusted source for Hubbell cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 320C6W cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hubbell 320C6W 6.25 Inch 2p3w 20A 250V Connector Electric OEM Thermoplastic
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 320C6W |
| Manufacturer Part # | 320C6W |
| Height | 4.65" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 320C6W Conn 2p3w20a250v
