RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32092.0005 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 32092.0005 14 Inch Drum Cover Corrosion Resistant Black Coated
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32092.0005 |
| Manufacturer Part # | 32092.0005 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 15" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32092.0005 Drum Clg Compl Coated Laf Blk
