RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 320578 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 320578 0.8 Inch Metal Hinge Access Door with Durable Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 320578 |
| Manufacturer Part # | 320578 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 320578 Hinge Access Door #2