Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 32003 18 Inch Perforated Pizza Pan - Stainless Steel with Optimal Airflow
Item:
#1890653
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 32003 |
| Manufacturer Part # | 32003 |
| Height | 0.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 32003 18 Inch Perforated Pizza Pan - Stainless Steel with Optimal Airflow