RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 320-00021 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 320-00021 5.8 Inch Electric Heating Element for Foodservice
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 320-00021 |
| Manufacturer Part # | 320-00021 |
| Height | 4.55" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 320-00021 Element 480v 5kw 3ph