- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 32-21109 4.55 Inch Condenser Fan Motor Durable Aluminum Construction
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-21109 |
| Manufacturer Part # | 32-21109 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-21109 Cond Fan Mtr/cu 30 20511 & 30
