RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 32-21063 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 32-21063 4.4 Inch TXV 3/8 to 1/2 Fitting R449 Refrigerant Control
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-21063 |
| Manufacturer Part # | 32-21063 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-21063 Txv R449 1 1/2ton 3/8x1/2
