- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 32-19865-14 5.9 Inch Carel Control Electric OEM with Durable Design
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-19865-14 |
| Manufacturer Part # | 32-19865-14 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-19865-14 Carel Control 230v Itr