RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 32-19864-10 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 32-19864-10 4.6 Inch Control Electric OEM Module with Reliable Regulation
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-19864-10 |
| Manufacturer Part # | 32-19864-10 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-19864-10 Carel Control Sq 115v