- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 32-19750 4.3 Inch Txv Expansion Valve R 404a Gas OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-19750 |
| Manufacturer Part # | 32-19750 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-19750 Txv Expansion Valve R 404a 3