RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 32-19420 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 32-19420 Thermo Expansion Valve OEM Durable Construction
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-19420 |
| Manufacturer Part # | 32-19420 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-19420 Thermo Expansion Valve
