RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 32-17590 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 32-17590 5.65 Inch Dual Psig Control with Alarm Stainless Steel
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-17590 |
| Manufacturer Part # | 32-17590 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 1.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-17590 Control Dual Psig W/alarm
