RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 32-12625 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 32-12625 5 Inch Thermo Expansion Valve R 134a with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 32-12625 |
| Manufacturer Part # | 32-12625 |
| Height | 3.1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 32-12625 Thermo Expansion Valve R 134a
