RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 32-11452 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 32-11452 Thermo Expansion Valve for R 22 Refrigerants
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 32-11452 |
| Manufacturer Part # | 32-11452 |
| Height | 3.2" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 32-11452 Thermo Expansion Valve R 22
