RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 31Z0624 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 31Z0624 Gold Resistor Ass E5 Mtr Electric Resistor Assembly Metal
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 31Z0624 |
| Manufacturer Part # | 31Z0624 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 31Z0624 Gold Resistor Ass E5 Mtr