RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 31Z0587 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 31Z0587 2.95 Inch Ribbon Connector 10way OEM Durable Material
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 31Z0587 |
| Manufacturer Part # | 31Z0587 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 31Z0587 Ribbon Connector 10way