- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 31870 Wire Srg 150c 8 Slot Stainless Steel Support for Shelving
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 31870 |
| Manufacturer Part # | 31870 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 31870 Wire Srg 150c 8stc Bk