RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 31828 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 31828 Brass Propane Orifice for Commercial Ovens to Regulate Gas Flow
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 31828 |
| Manufacturer Part # | 31828 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 31828 Orifice Brass Propane
