Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 31687 Rack 10 Pan Wash Set Stainless Steel High Capacity
Item:
#1511812
Technical details
| Manufacturer | Power Soak Systems |
|---|---|
| Model Number | 31687 |
| Manufacturer Part # | 31687 |
| Height | 14" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 31687 Rack 10 Pan Wash Set Stainless Steel High Capacity