RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon food prep supplies.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 31610010621100 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon 31610010621100 4.15 Inch Ball Bearing Stainless Steel Durable Support
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 31610010621100 |
| Manufacturer Part # | 31610010621100 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 31610010621100 Ball Bearing