RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -31602X thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer -31602X 358 mm Probe Thermometer Stainless Steel for Food Safety
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -31602X |
| Manufacturer Part # | -31602X |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -31602X 358 Probe(new#x82397 Ser )
