RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 316-991-0030-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 316-991-0030-S 2.3 Inch Angle Air Deflector Stainless Steel for OEM
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 316-991-0030-S |
| Manufacturer Part # | 316-991-0030-S |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 316-991-0030-S Angle Air Deflector 2 Pan
