RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 316-10003-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 316-10003-00 1 Inch Retainer Gasket for Traulsen 32L Units
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 316-10003-00 |
| Manufacturer Part # | 316-10003-00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 316-10003-00 Retainer Gasket Hor 32l
