- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Traulsen 316-10002-00 0.9 Inch Retainer Gasket for Traulsen Refrigeration
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 316-10002-00 |
| Manufacturer Part # | 316-10002-00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 66.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 316-10002-00 Retainer Gasket Ver 32l
