- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 315253 2.55 Inch Inlet Steam Unit Metal Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 315253 |
| Manufacturer Part # | 315253 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 315253 Weldment Inlet Steam Uc