RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 31504 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 31504 5.3 Inch Power Transformer Electric for Commercial Equipment
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 31504 |
| Manufacturer Part # | 31504 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 6.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 31504 Tfmr 230v(p)/120v(s)200 Va
