RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 315-040D commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 315-040D 2.1 Inch Start Cap OEM Component for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 315-040D |
| Manufacturer Part # | 315-040D |
| Height | 2" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 315-040D Start Cap 85ps330d16
