- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Keating 31466 Thermostat Ranco G1 Bulb 5/16 Inch x 4 Inch Gas
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 31466 |
| Manufacturer Part # | 31466 |
| Height | 2.35" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 31466 Thermostat Ranco G1 Temp 220-350 F Bulb 5/16" X 4", Cap 30" W/ Insullation Sleeving, Stuf Box 1/4" Mpt X 5/16" Cct, For Pointer Knob Use # 22-1189, For Dial Plate Use # 22-1190, Keating Fryer 14 18 20 2009 24 Custom Pasta System Gas 2009
