RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 3146 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 3146 2.38 Inch Lid Center for Waring and Qualheim Blenders
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 3146 |
| Manufacturer Part # | 3146 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 2.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 3146 Lid Center, Waring, Blender 31bl41 31dm(59 64) 31bl92 32bl(35 75 76 80), 33bl(50 51 52 73 78 79) 34bl(16 34 47 52 53 54 57, 58 62 75 83 85 91 92) 35bl(15 38 40 41 42 49, 82(bb140p Only) 86) 36bl(22 23 24 27 29 56 70, 72 82) 91-186.
