Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 31450-2 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 31450-2 13.38 Inch Thermocouple Probe for Middleby Marshall Ovens
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 31450-2 |
| Manufacturer Part # | 31450-2 |
| Height | 4.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 31450-2 Thermocouple Probe 13.38" Long Probe To Flange.3 Lead, Middleby Marshall Oven Ps200 Series Ps536 Except Models, With #44783 Variable Pulse Electric Or #44823 Pid Gas
