- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 314463 1.95 Inch Stainless Steel Overflow Weldment to Control Fluid
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 314463 |
| Manufacturer Part # | 314463 |
| Height | 1.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 314463 Overflow Weldment 7i
