RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 314187 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 314187 0.95 Inch Cover Magnet for Large Magnetic Doors
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 314187 |
| Manufacturer Part # | 314187 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 314187 Cover Magnet (large)
